
Залізниця (локомотив, 2 вагони, довжина 160х75 см, підсвітка, звуки, пара, аксесуари, у коробці) XZ 012
Продавець: Круті тачки
633 ₴891 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XZ 012
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (локомотив, 2 вагони, довжина 160х75 см, підсвітка, звуки, пара, аксесуари, у коробці) XZ 012». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина в собранном виде | 1600 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Декорации, Локомотив |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 750 мм |
| Ширина упаковки | 67 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21



