
Залізниця на радіокеруванні (81 елемент, довжина колій 397 см, звук, світло, локомотив) 2807Y-2
Продавець: Круті тачки
1 137 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 2807Y-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця на радіокеруванні (81 елемент, довжина колій 397 см, звук, світло, локомотив) 2807Y-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина в собранном виде | 1460 мм |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив |
| Протяженность дороги | 3.97 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 640 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-18
Швидко відправили, все дуже сподобалось, але було виявлено поломку однієї деталі , фото прилагаю



