
Залізниця Новорічний експрес (локомотив, 3 вагони, звук, світло, фігурки, 28 деталей) 6678-14
Продавець: Круті тачки
1 204 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6678-14
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця Новорічний експрес (локомотив, 3 вагони, звук, світло, фігурки, 28 деталей) 6678-14». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Длина в собранном виде | 1250 мм |
| Длина упаковки | 485 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 900 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


