
Залізниця (світло, музика) 19052 B
Продавець: Круті тачки
943 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 19052 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (світло, музика) 19052 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 285 мм |
| Длина в собранном виде | 740 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Протяженность дороги | 2.1 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 515 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-27
Дякую, швидко, зручно, рекомендую.



