
Залізниця (світло, звук, акум. 3.7V, USB, парогенерація, автоматичний принцип роботи) 699-28 A
Продавець: Круті тачки
1 135 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 699-28 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (світло, звук, акум. 3.7V, USB, парогенерація, автоматичний принцип роботи) 699-28 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 425 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


