
Залізниця TK Group (українське озвучення, LED-підсвічування, звукові ефекти, 5 вагонів) TK - 93266
Продавець: Круті тачки
938 ₴1 303 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 93266
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця TK Group (українське озвучення, LED-підсвічування, звукові ефекти, 5 вагонів) TK - 93266». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 440 мм |
| Длина упаковки | 660 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-20
Все Ок!Гарна робота!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


