
Залізниця з локомотивом (2 види, 2 вагони, знаки, музика, світло, довжина 105см) JHX6673-75
Продавець: Круті тачки
517 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: JHX6673-75
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця з локомотивом (2 види, 2 вагони, знаки, музика, світло, довжина 105см) JHX6673-75». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Протяженность дороги | 1.05 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



