
Залізниця (звук, підсвічування, парогенератор, 4 вагони, аксесуари з картону, в коробці) BJ 2210
Продавець: Круті тачки
1 256 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BJ 2210 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (звук, підсвічування, парогенератор, 4 вагони, аксесуари з картону, в коробці) BJ 2210». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 450 мм |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


