
Зарядний пристрій 220В 2,4А QC3.0 USBx1 51-3
Продавець: Kanctovar
99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7350/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій 220В 2,4А QC3.0 USBx1 51-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій 220В USBx2 з кабелем USB - Lightning Hoco C86A Illustrious

Зарядний пристрій 220В Type-C з кабелем Type-C - Type-C

Зарядний пристрій 220В, 3А, 20Вт з кабелем Type-C - Lightning, WUW-T12 / Мережевий адаптер / Мережевий зарядний пристрій

Зарядний пристрій 220В 3,0А QC3.0 USBx3 LCD Quick Charger 36-2
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Высота (мм) | 95 |
| Длина (мм) | 80 |
| Название прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Ширина (мм) | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


