
Зарядний пристрій 220В Type-C з кабелем Type-C - Type-C
Продавець: Kanctovar
180 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9605/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій 220В Type-C з кабелем Type-C - Type-C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій 220В USBx2 з кабелем USB - Lightning Hoco C86A Illustrious

Зарядний пристрій 220В 2,4А QC3.0 USBx1 51-3

Зарядний пристрій 220В, 3А, 20Вт з кабелем Type-C - Lightning, WUW-T12 / Мережевий адаптер / Мережевий зарядний пристрій

Зарядний пристрій 220В 3,0А QC3.0 USBx3 LCD Quick Charger 36-2
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Длина | 90 мм |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 12 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3.4 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Цвет | Белый |
| Высота (мм) | 150 |
| Длина (мм) | 90 |
| Название прайс-листа | NP-20210510-MIX-G |
| Тип роз'єму 1 | Type-C |
| Тип роз'єму 2 | Type C |
| Форма роз'єму 1 | прямий |
| Форма роз'єму 2 | прямий |
| Ширина (мм) | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-29



