
Зарядний пристрій 220В USBx2 з кабелем USB - Lightning Hoco C86A Illustrious
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8129/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зарядний пристрій 220В USBx2 з кабелем USB - Lightning Hoco C86A Illustrious». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина | 25 мм |
| Длина | 83 мм |
| Длина шнура | 1 м |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Ширина | 41 мм |
| Бренд | Hoco |
| Название прайс-листа | NP-20211226-MIX-G |
| Форма роз'єму 1 | прямий |
| Форма роз'єму 2 | прямий |
| Тип роз'єму 2 | Lightning |
| Тип роз'єму 1 | USB |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-06-20
Переваги
Гарне обслуговування2024-06-20
Переваги
Гарне обслуговування






