
Зарядний пристрій для акумулятора BATTERY CHARGER, 5A MA-1205 / Зарядне для автомобільного акумулятора
Продавець: HUGO
449,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234566915
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для акумулятора BATTERY CHARGER, 5A MA-1205 / Зарядне для автомобільного акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Пуско-зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Мощность заряда до | 5A |
| Мощность вольтов | 12 В |
| Количество уровней заряда | 4 |
| Номинальная частота | 47–63 Hz |
| Коэффицент мощности | ≥0,85 |
| Диапазон температур | -40°С. +105°С |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-20
Дуже дякую за ваш сервіс, вічливих продавців. Навіть у завантаженість під час свят мій зарядний пристрій прибув все добре і працює якісно.
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-11



