
Зарядний пристрій для акумуляторів 3.2V, 30A LP (3.65V)-30A-96W-LED / Зарядне для акумуляторів / Пристрій для зарядки АКБ
Продавець: HUGO
4 563 ₴6 518,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345609219
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для акумуляторів 3.2V, 30A LP (3.65V)-30A-96W-LED / Зарядне для акумуляторів / Пристрій для зарядки АКБ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Цвет | Серый |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение питающей сети | 240 В, 110 В |
| Напряжение зарядки | 3.2 В |
| Номинальная мощность | 96 Вт |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 30 А |
| Тип индикатора | Светодиод |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22
Переваги
Ввічливий продавець


