
Зарядний пристрій для батарей АА, ААА із 4 батарейками АА в комплекті (212AA) / Зарядний пристрій для акумуляторів
Продавець: HUGO
295 ₴421,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574134
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для батарей АА, ААА із 4 батарейками АА в комплекті (212AA) / Зарядний пристрій для акумуляторів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 110 мм |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 4 шт |
| Масса | 0.24 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Типоразмер аккумулятора | AA |
| Ток заряда | 0.1 А |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


