
Зарядний пристрій на 220В для формату 2x14500/18650/26650 із мережним шнуром HD-232650A
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7211/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зарядний пристрій на 220В для формату 2x14500/18650/26650 із мережним шнуром HD-232650A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Типоразмер аккумулятора | 18650, 14500, 26650 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 220 В |
| Номинальная мощность | 220 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






