
Зарядний пристрій на 6 USB портів 6A з LSD екраном
Продавець: Big Lavka
818,25 ₴1 091 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1003-607-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій на 6 USB портів 6A з LSD екраном». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій на 220В для формату 2x14500/18650/26650 із мережним шнуром HD-232650A

Портативний зарядний пристрій на 6000 mAh із USB-Micro кабелем 4-34 Power Bank

Зарядний пристрій на кермо велосипеда 12V USB 5V 2.1A Чорний

Двоканальний зарядний пристрій на 2 акумулятори 18650, MS-202A / Заряджання для акумуляторних батарей
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 6 В |
| Количество USB-портов | 5 и более |
| Мощность | 30 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 0.3 А |
| Сила выходного тока | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-17



