
Зовнішній акумулятор Power bank 12000mAh Boro JS-33
Продавець: Kanctovar
500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7478/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зовнішній акумулятор Power bank 12000mAh Boro JS-33». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зовнішній акумулятор Power Bank на 30000mAh з дисплеєм та ліхтариком RPP-320 22.5W

Зовнішній акумулятор Power Bank повербанк PC48 30000 mAh на 3 USB з ліхтариком YU227

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорно-синій YU227

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорний YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Boro |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 12000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5.1 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 146 мм |
| Название прайс-листа | NP-20230106-MIX-G |
| Input | 5 В / 2А |
| Output | 5,1 В / 2,1 А |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


