
Зовнішній акумулятор Power Bank повербанк PC48 30000 mAh на 3 USB з ліхтариком YU227
Продавець: YouShine
304 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 48PCPWRBANK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зовнішній акумулятор Power Bank повербанк PC48 30000 mAh на 3 USB з ліхтариком YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Зовнішній акумулятор Power bank 12000mAh Boro JS-33

Зовнішній акумулятор Power Bank на 30000mAh з дисплеєм та ліхтариком RPP-320 22.5W

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорно-синій YU227

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорний YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Remax |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Вес | 154 г |
| Высота | 19 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Входное напряжение | 5 В |
| Длина | 135 мм |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 72 мм |
| Тип | Зарядное |
| Цвет корпуса | Чёрный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-05
2025-11-23
Завяленная емкость сильно преувеличена. Ее не хватает даже на одну зарядку телефона.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-09-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності