
Зовнішній акумулятор Power Bank на 30000mAh з дисплеєм та ліхтариком RPP-320 22.5W
Продавець: Kanctovar
2 449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: RPP-320/J
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зовнішній акумулятор Power Bank на 30000mAh з дисплеєм та ліхтариком RPP-320 22.5W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зовнішній акумулятор Power bank 12000mAh Boro JS-33

Зовнішній акумулятор Power Bank повербанк PC48 30000 mAh на 3 USB з ліхтариком YU227

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорно-синій YU227

Зовнішній акумулятор Power bank 10000 mAh на сонячній батареї c LED ліхтарем у захищеному корпусі чорний YU227
📋 Технічні характеристики
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Особенности | LED лампа, Ремешок на руку, Индикатор уровня заряда, Дисплей, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Длина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 39 мм |
| Вес | 0.592 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-07-07



