
Адвент-календар Майнкрафт (24 комірки, фігурки героїв) LZMH 009-5
Продавець: Круті тачки
688 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LZMH 009-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Адвент-календар Майнкрафт (24 комірки, фігурки героїв) LZMH 009-5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 235 мм |
| Длина | 375 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Игровой персонаж |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-28
Товар швидко відправили,інформація актуальна,ще подарунок не відкривали,але на вигляд все прекрасно!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




