
Адвент-календар Майнкрафт (24 віконця, фігурки героїв) LZMH 009-2
Продавець: Круті тачки
783 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LZMH 009-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Адвент-календар Майнкрафт (24 віконця, фігурки героїв) LZMH 009-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Игры |
| Тип | Персонажи видеоигр |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упаковки | 31 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




