
Акумуляторна ланцюгова пилка 6", 24В, 1500 мАг, TL 0600, з кейсом + 2 акумулятори / Ручна електрична пилка
Продавець: HUGO
1 021,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності510 замовлень
Артикул: 234572333
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка 6", 24В, 1500 мАг, TL 0600, з кейсом + 2 акумулятори / Ручна електрична пилка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Вес | 2.3 кг |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Напряжение | 24 В |
| Длина цепочки | 6 дюймов |
| Количество направляющих звеньев | 37 |
| Размер резки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-21
Фото не відповідають реальному товару, крім того на фото батареї з позначкою 24v а приходять з позначкою 48v
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-18
Я в восторге.Купил минипилу, синюю.Приехала.Всё целое, Отличный магазин.Уже делал и до этого заказы.Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності