
Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів з 2 АКБ 24V 5Ah в кейсі, синя / Ручна електропилка для саду / Ланцюгова міні пилка для
Продавець: HUGO
1 078,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234588589
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів з 2 АКБ 24V 5Ah в кейсі, синя / Ручна електропилка для саду / Ланцюгова міні пилка для». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Длина шины | 203 мм |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-17
Комплектація вся, но якість погана, підключив акумулятор пилка не працювала.
Переваги
Ціна вище заявленої2026-01-11
Пилочка не працює.😡🤬Думала що розряджений акамулятор, зарядила ніяких змін не пилочка в туфта не рекомендую!!!!Гроші на вітер!
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-06
Переваги
Товар не відповідав опису, Неввічливий продавець