
Акумуляторний лазерний рівень 4D Blue Kit / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
Продавець: HUGO
1 489,26 ₴2 127,51 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 23457779202
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Акумуляторний лазерний рівень 4D Blue Kit / Лазерний нівелір / Рівень лазерний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний лазерний рівень з пультом у кейсі: PRO-LEVEL / Лазерний нівелір / Лазерний 4D рівень

Лазерний рівень 3D в кейсі + 2 АКБ, пульт / Акумуляторний лазерний рівень / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D, 16 ліній з пультом / Лазер будівельний / Рівень будівельний

Акумуляторний лазерний рівень 4D 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Погрешность измерения | 0.2 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 3 град. |
| Время автоматического нивелирования | 3 сек |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Вес | 0.6 кг |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Ширина | 24 мм |
| Высота | 18 мм |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Штатив | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-01-23
Рівень не такий, як на фото, хоча я запитував і продавець запевняв, що все як на фото, що дисплея немає але по факту він чомусь є..
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-19
Переваги
Актуальна ціна2026-01-15
Переваги
Актуальна ціна2025-12-27
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-21
Уровень прислали не тот что на фото другая модель. Будьте внимательнее при заказе ! На фото одно а по факту?Продовцю большой минус!!!
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-11
Переваги
Гарне обслуговування2025-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець