
Автомат бластер дитячий (акумулятор 3.7 V, що стріляє м'якими патронами, 40 набоїв у комплекті) ZC 7138
Продавець: Круті тачки
1 400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZC 7138
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат бластер дитячий (акумулятор 3.7 V, що стріляє м'якими патронами, 40 набоїв у комплекті) ZC 7138». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 570 мм |
| Длина упаковки | 570 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




