
Автомат бластер дитячий (автоматичний принцип роботи, 40 м'яких патронів, приціл, акумулятор 7.4V) ZC 7170
Продавець: Круті тачки
1 633 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZC 7170
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат бластер дитячий (автоматичний принцип роботи, 40 м'яких патронів, приціл, акумулятор 7.4V) ZC 7170». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 250 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина | 630 мм |
| Длина упаковки | 650 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Присоски, Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина упаковки | 850 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-19





