
Автотрек на радіокеруванні (світло, звук, 187 елементів) 131
Продавець: Круті тачки
1 063 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 131
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автотрек на радіокеруванні (світло, звук, 187 елементів) 131». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-27
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



