
Автотрек на радіокеруванні (світло, звук, мелодії, 134 деталі, в коробці) 136
Продавець: Круті тачки
600 ₴846 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 136
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автотрек на радіокеруванні (світло, звук, мелодії, 134 деталі, в коробці) 136». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 360 мм |
| Высота упаковки | 225 мм |
| Длина в собранном виде | 890 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 330 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



