
Балансувальна платформа Босу для фітнесу та гімнастики BOSU OSPORT (діаметр 60 см) MS 2609-1 Grey
Продавець: Круті тачки
1 748 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 2609-1 Grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Балансувальна платформа Босу для фітнесу та гімнастики BOSU OSPORT (діаметр 60 см) MS 2609-1 Grey». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 10 см |
| Диаметр | 60 см |
| Длина | 60 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-30
Дякую, все добре. Все ціле, працює. Вже користуємося.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-28
Дякую, давно хотіла таку платформу! Все супер!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




