
Балансувальна платформа Босу для фітнесу та гімнастики BOSU OSPORT (діаметр 60 см) MS 2609-7
Продавець: Круті тачки
1 808 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 2609-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Балансувальна платформа Босу для фітнесу та гімнастики BOSU OSPORT (діаметр 60 см) MS 2609-7». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 10 см |
| Диаметр | 60 см |
| Длина | 60 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-01
Дякую, гарна платформа, вже в користуванні
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-12
Гарний продавець, швидко прийняв -швидко відправиі, якісний товар, надійне пакування. Я задоволена
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




