
Басейн каркасний круглий (305x99см, 6148л, фільтр-насос, сходи) Intex 26706 Сірий
Продавець: Круті тачки
7 823 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MR 26706
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий (305x99см, 6148л, фільтр-насос, сходи) Intex 26706 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л

Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий

Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 99 см |
| Диаметр | 305 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 6148 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-26
Отримали посилку( каркасний басейн) , все чудово! Швидка доставка, якісний басейн та гарне обслуговування. Діти задоволені, все в ідеальному стані. Дякуємо за чудовий товар!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-06-23
Все відправили швидко,товар відповідає заявленій якості.



