
Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий
Продавець: Круті тачки
11 854 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5614X
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий

Басейн каркасний круглий (305-76см, 4678л, фільтр-насос, у коробці) Bestway 56679 Синій

Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 38 кг |
| Высота | 100 см |
| Диаметр | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 9150 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


