
Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий
Продавець: Круті тачки
13 940 ₴16 795 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 26720
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л

Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий

Басейн каркасний круглий (305-76см, 4678л, фільтр-насос, у коробці) Bestway 56679 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 61.1 кг |
| Высота | 107 см |
| Диаметр | 427 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 12706 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-15
Дякую!
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


