
Басейн каркасний круглий (366x76 см, 6503 л) Intex 28210 Синій
Продавець: Круті тачки
4 261 ₴5 534 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 28210
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий (366x76 см, 6503 л) Intex 28210 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л

Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий

Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 22.1 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 366 см |
| Объем | 6503 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-02
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна


