
Басейн каркасний круглий Bestway 15428 (366 x 133 см, 11440 л)
Продавець: Круті тачки
11 091 ₴13 693 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15428
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий Bestway 15428 (366 x 133 см, 11440 л)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л

Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий

Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 39 кг |
| Высота | 133 см |
| Диаметр | 366 см |
| Объем | 11174 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


