
Басейн каркасний круглий Bestway 56418 (366 x 100 см, 9150 л, сходи, фільтр) Сірий
Продавець: Круті тачки
8 832 ₴11 040 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 56418
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн каркасний круглий Bestway 56418 (366 x 100 см, 9150 л, сходи, фільтр) Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний круглий Intex 28200 розміри 305х305х76см на 4485 л

Басейн каркасний круглий (610-132см, 33240л, фільтр-насос, тент, сходи, наповнювач) Bestway 561KE Сірий

Басейн каркасний круглий (366-100см, 9150 л, фільтр-насос, сходи) Bestway 5614X Сірий

Басейн каркасний круглий (427x107 см, 12706л, фільтр-насос, сходи, підстилка) Intex 26720 Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 100 см |
| Диаметр | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 9150 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-26
Вічливий консултант, швидко зв'язався, зрозуміло все пояснив, дякую за гарну работу. Успіхів вам.



