
Басейн каркасний прямокутний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272
Продавець: Круті тачки
3 721 ₴4 832 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 28272
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн каркасний прямокутний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний прямокутний (260 x 160 x 65 см, 2282 л) Intex 28271NP Синій

Басейн каркасний прямокутний (400*200*122см, 8418л, фільтр, сходи) Intex 26790 Сірий

Басейн каркасний прямокутний Bestway 561FV (366-201-66см, 4000 л, фільтр-насос) Сірий

Басейн каркасний прямокутний (400-211-81см, 5700л, ремкомплект) Bestway 56405 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 75 см |
| Длина | 300 см |
| Объем | 3834 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 200 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-26
Товар отримали, все підішло. Горний продевець.
2024-10-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


