
Басейн каркасний прямокутний (450 x 220 x 84 см, 7127 л) Intex 28273
Продавець: Круті тачки
6 595 ₴8 243 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28273
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн каркасний прямокутний (450 x 220 x 84 см, 7127 л) Intex 28273». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний прямокутний (260 x 160 x 65 см, 2282 л) Intex 28271NP Синій

Басейн каркасний прямокутний (400*200*122см, 8418л, фільтр, сходи) Intex 26790 Сірий

Басейн каркасний прямокутний Bestway 561FV (366-201-66см, 4000 л, фільтр-насос) Сірий

Басейн каркасний прямокутний з ремкомплектом Bestway 56405 для відпочинку 400 x 211 x 81 см на 5700 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 39.6 кг |
| Высота | 84 см |
| Длина | 450 см |
| Объем | 7127 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 220 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2024-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


