
Басейн надувний дитячий прямокутний (розміром 305-183-56 см, об'єм: 1050л) Intex 58487
Продавець: Круті тачки
2 240 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58487 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний дитячий прямокутний (розміром 305-183-56 см, об'єм: 1050л) Intex 58487». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438

Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 56 см |
| Длина | 305 см |
| Объем | 1050 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 163 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-09
Доброго дня! Басейном задоволені.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


