
Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP
Продавець: Круті тачки
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 56441 NP P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн надувний дитячий прямокутний (розміром 305-183-56 см, об'єм: 1050л) Intex 58487

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438

Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 45 см |
| Диаметр | 168 см |
| Объем | 780 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


