
Басейн надувний сімейний (розміром 229-229-56см, об'єм: 1250л) Intex 57495
Продавець: Круті тачки
2 302 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57495
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний сімейний (розміром 229-229-56см, об'єм: 1250л) Intex 57495». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 56 см |
| Длина | 229 см |
| Объем | 1250 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 229 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-14
Переваги
Актуальна ціна



