
Басейн надувний сімейний (розміром 229-229-66см, об'єм: 882л, сидіння 4шт, підсклянники 2шт) Intex 56475 Акція до 30.06
Продавець: Круті тачки
2 062 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 56475 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний сімейний (розміром 229-229-66см, об'єм: 882л, сидіння 4шт, підсклянники 2шт) Intex 56475 Акція до 30.06». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 66 см |
| Длина | 229 см |
| Объем | 882 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 229 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



