
Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270 Синій
Продавець: Круті тачки
2 964 ₴3 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28270 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270NP Синій

Басейн прямокутний каркасний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272 Синій Акція до 30.06

Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270 Синій

Басейн прямокутний каркасний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272NP Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 16 кг |
| Высота | 60 см |
| Длина | 220 см |
| Объем | 1630 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 150 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-21
Замовив дитині басейн на день народження. Дякую все вчасно і все круто. Дякую продавцеві. Рекомендую цей магазин для покупок.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


