
Басейн прямокутний каркасний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272 Синій Акція до 30.06
Продавець: Круті тачки
4 861 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TT 28272 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн прямокутний каркасний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272 Синій Акція до 30.06». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270NP Синій

Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270 Синій

Басейн прямокутний каркасний (220 x 150 x 60 см, 1630 л) Intex 28270 Синій

Басейн прямокутний каркасний (300 x 200 x 75 см, 3834 л) Intex 28272NP Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 75 см |
| Длина | 300 см |
| Объем | 3834 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 200 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-01
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили


