
Баскетбольне кільце на стійці (кільце 21,5 см, сітка, м'яч, насос) MR 1183
Продавець: Круті тачки
421 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 1170
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Баскетбольне кільце на стійці (кільце 21,5 см, сітка, м'яч, насос) MR 1183». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Баскетбольне кільце на стійці зі щитом MR 1170 Діаметр кільця 20 см з м'ячем та насосом

Баскетбольне кільце на стійці (щит, кільце, сітка, м'яч, у коробці) MR 1543

Баскетбольне кільце на стійці (щит, кільце, сітка, м'яч, насос, у коробці) MR 1522

Баскетбольне кільце на стійці Planet of SPACE (щит, кільце, електронне табло, звук, сітка, насос) MR 1517
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Баскетбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


