
Баскетбольне кільце на стійці (щит, кільце, сітка, м'яч, насос, у коробці) MR 1522
Продавець: Круті тачки
1 098 ₴1 504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 1522
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Баскетбольне кільце на стійці (щит, кільце, сітка, м'яч, насос, у коробці) MR 1522». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Баскетбольне кільце на стійці зі щитом MR 1170 Діаметр кільця 20 см з м'ячем та насосом

Баскетбольне кільце на стійці (щит, кільце, сітка, м'яч, у коробці) MR 1543

Баскетбольне кільце на стійці Planet of SPACE (щит, кільце, електронне табло, звук, сітка, насос) MR 1517

Баскетбольне кільце на стійці (кільце 21,5 см, сітка, м'яч, насос) MR 1183
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 510 мм |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Баскетбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-12
Якість дуже крута за таку ціну. Швидка відправка та консультація. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


