
Батут із захисною сіткою Just Fun Green (діаметр 140 см)
Продавець: Круті тачки
3 527 ₴3 918,89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 108
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Батут із захисною сіткою Just Fun Green (діаметр 140 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Just Fun |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота с сеткой | 160 см |
| Диаметр батута | 140 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Материал рамы | Сталь |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Расположение защитной сетки | Внутренняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



