
Дерев'яна магнітна гра 3в1 (сортер, магнітна рибалка, міні-город) З 58260
Продавець: Круті тачки
972 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: С 58260
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна магнітна гра 3в1 (сортер, магнітна рибалка, міні-город) З 58260». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 265 мм |
| Длина упаковки | 235 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Швидко звʼязалися, швидко відправили. До свята встигли) дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



