
Дерев'яна магнітна гра рибалка (магнітні черв'ячки, пінцет, бджілки) С 57544
Продавець: Круті тачки
509 ₴716 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 57544
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна магнітна гра рибалка (магнітні черв'ячки, пінцет, бджілки) С 57544». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 165 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-03
Нема слів, щоб перед Миколаєм так чудити, три дні тому замовила і посилку так і не відправили, так ще не читають повідомлення(
Переваги
Товар не відправили



