
Динозавр музичний (звук, підсвічування, рухомі кінцівки) NY 082 A
Продавець: Круті тачки
450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NY 082 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр музичний (звук, підсвічування, рухомі кінцівки) NY 082 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 380 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Динозавр |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець



